2024. május 4, szombat - Mónika

2020. Május 12. 10:35, kedd | Helyi
Forrás: Szerk.

Elmarad a Szép Kihívás Kerékpáros Teljesítménytúra

A szervezők szeretnék őszre megszervezni a Szép Családi Kihívást, de egyenlőre semmi biztosat nem ígérnek.

- Sajnos a kialakult járványveszély miatt az utóbbi hetekben már inkább azt kellett mérlegelnünk, hogy ősszel megpróbálkozzunk-e a pótlással, vagy inkább a jövő évre koncentráljuk az erőinket. Ez utóbbi mellett döntöttünk, figyelembe véve az összes észszerű érvet és lehetőséget! – közölte a Magyar Kerékpárosklub Kecskeméti Területi Szervezete.

A népszerű sportrendezvény honlapján az alábbi olvasható: "A világ kibillent a megszokott rendjéből, ugyanakkor meg fog birkózni ezzel a feladattal is, remélhetőleg sokat tanulva belőle. Bringa volt, van, és lesz, két keréken pedig mindig fel vagytok vértezve az előttetek álló kihívásokkal szemben. Tervezzük, hogyha a körülmények lehetővé teszik, akkor nyár végén/ősz elején a SZÉP Családi Kihívást megszervezzük. Természetesen erről a hivatalos felületeinken majd tájékoztatást adunk. Fejeket fel, lábakat készenlétbe, lesz még izomlázatok kétszázig számolás után!"

(Címlapfotó: V. Szép Kihívás Kerékpáros Teljesítménytúra / hivatalos képgaléria - kiskunfélegyházi frissítő állomás)

Címkék: Szép Kihívás

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál