2024. április 28, vasárnap - Valéria

2016. Szeptember 30. 08:29, péntek | Helyi

EGYENLŐ BÁNÁSMÓD HATÓSÁG ügyfélfogadása Kiskunfélegyházán

Forduljon az Egyenlő Bánásmód hatóság ügyfélszolgálatához, ha hátrányos megkülönböztetés éri!

Forduljon az Egyenlő Bánásmód hatóság ügyfélszolgálatához, ha neme, faji hovatartozása, bőrszíne, nemzetisége, nemzetiséghez való tartozása, fogyatékossága, életkora, egészségi állapota, vallási- vagy világnézeti meggyőződése, politikai vagy más véleménye, anyanyelve, családi állapota, anyasága vagy apasága, szexuális irányultsága, nemi identitása, vagyoni helyzete vagy egyéb tulajdonsága miatt hátrányos megkülönböztetés éri!

Az Egyenlő Bánásmód Hatóság feladata a hátrányos megkülönböztetéssel okozott jogsértések kivizsgálása és megszüntetése.

Keresse fel Dr. Tóth Edina Bács-Kiskun megyei egyenlőbánásmód-referens ügyfélfogadását:

Tel.: 06 70/517-9251, tothedina.mail@gmail.com

2016. október 5. napja Kiskunfélegyházi Járási Hivatal

(6100 Kiskunfélegyháza, Petőfi tér 1.)

2024. Április 28. 09:17, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. április 28. - HÚSVÉT 5. VASÁRNAPJA

2024. Április 28. 09:13, vasárnap | Helyi