2024. április 25, csütörtök - Márk

2018. December 04. 09:56, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Decemberi programok a városi könyvtárban

A Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár decemberi programajánlója:

December 4. (kedd 17 óra)
Simon Géza Gábor Ha a budapesti jazzmozgalom naplót írt volna - 1919-1950 című könyvet bemutatja a szerző, akivel Dulity Kálmán beszélget.

December 7. (péntek) 17 óra
Vitéz Smídt Róbert szőgyéni fafaragóművész kiállítását Rosta Ferenc alpolgármester nyitja meg.

December 8. (szombat) 9-11 óra
Színe-java klub. Téma: Karácsonyi motívumok.
Vezeti Tarjányi Xénia művésztanár.

December 11. (kedd) 10 óra
Betűbölcsi. A városi könyvtár baba-mama klubja.

December 11. (kedd) 16.45
Könyvek klubja olvasókör. Téma: Kaffka Margit Színek és évek c. regényéből részlet.
Vezeti dr. Szabó Imre filozófus.

December 11. (kedd) 17 óra
A Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola adventi hangversenye.

December 13. (csütörtök) 8.30
A városi könyvtár által gyűjtött adományokat a Családok Átmeneti Otthona lakói számára dr. Ónodi Izabella, a Művelődési és Szociális Bizottság elnöke adja át. Felajánlásaikat december 12-éig várjuk.

December 24-étől 26-áig a városi könyvtár zárva tart, december 27-28-án 17 óráig tart nyitva.

December 29. (szombat)
A könyvtár zárva tart.

December 31. (hétfő 10 óra)
Emlékezés Petőfi Sándor születésének 196. évfordulójára. A Széljáró Balladás együttes kiadásában a Petőfi Emlékévben megjelent Petőfi-CD bemutatója.
Köszöntőt mond Csányi József polgármester.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot