2024. április 28, vasárnap - Valéria

2016. December 29. 17:00, csütörtök | Helyi
Forrás: Szabad Föld

Budapesten kívül hat megyében született kevesebb csecsemő, mint egy évvel ezelőtt

Népesség - Budapesten kívül Veszprém, Zala, Baranya, Hajdú-Bihar, Bács-Kiskun és Békés megyében született kevesebb csecsemő, mint egy évvel ezelőtt; de a születések mellett a halálozási számok is csökkenést mutatnak

- derül ki a KSH frissen publikált megyei összesítéséből.

gyermek született az első három negyedévben országosan.

92 437-en
haltak meg az idén, a 2015-ös adatokhoz képest ez 7,6 százalékos csökkenést jelent.

24 százalékkal
volt kevesebb az idén a természetes fogyás, pontosan 23 635 fővel.

3-5 százalékkal
nőtt a születések száma Szabolcs-Szatmár-Bereg, Nógrád és Tolna megyében.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok