2024. április 24, szerda - György

2017. Október 20. 10:38, péntek | Helyi
Forrás: -szerk.-

Birkózó Gála Kiskunfélegyházán

2017. november 5-én, vasárnap 10 órától visszavágó birkózó mérkőzést rendeznek a kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban.

Ezen napon dől el, ki lesz csapatban Magyarország bajnoka!
Ilyen minőségű birkózó rendezvény még sohasem volt Kiskunfélegyházán.

Az ország hat - jelenleg legeredményesebb - csapatát láthatják körmérkőzéses rendszerben.

Résztvevők:

• Cegléd
• Csepel
• ESMTK
• FTC
• Pénzügyőr
• Vasas

Olyan nagy nevű sportolók lépnek szőnyegre, mint pl.: Lőrincz Tamás olimpiai ezüstérmes, kétszeres VB bronzérmes, háromszoros Európa-bajnok, valamint testvére Lőrinc Viktor Európa-bajnok, de rajtuk kívül számos világklasszist és számos feltörekvő fiatalt láthatnak a sportbarátok, akik már komoly nemzetközi utánpótlás sikerek részesei, EB, VB érmesek.

A belépés díjtalan, minden sportbarátot szeretettel várnak!

2024. Április 24. 08:11, szerda | Helyi

Vetélkedők, ügyességi versenyek színesítették a Mezgés napot

2024. Április 24. 08:06, szerda | Helyi

Kimagasló eredmény az uszonyos- és búvárúszó országos bajnokságon

2024. Április 23. 16:25, kedd | Helyi

Növényvédelmi permetezés

2024. Április 23. 10:37, kedd | Helyi

Vonat és autó karambolozott Kiskunfélegyháza külterületén

A Csongrádi úti tanyák megállóhely közelében történt a baleset.