2024. április 30, kedd - Katalin, Kitti

2019. November 23. 20:09, szombat | Helyi
Forrás: police.hu

Betörte a busz ablakát

A kiskunfélegyházi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.

A kiskunfélegyházi buszpályaudvaron parkoló egyik busz bal első ablaküvegét ismeretlen elkövető 2019. augusztus 30-án 13 óra 30 perc körül betörte.

A helyi nyomozók pár óra alatt beazonosították és rongálás, valamint garázdaság miatt gyanúsítottként hallgatták ki az akkor még 26 éves tiszaalpári lakost. A férfi kihallgatásán beismerő vallomást tett.

A szükséges eljárási cselekményeket elvégezték a nyomozók, és az iratokat vádemelési javaslattal a napokban átadták az illetékes ügyészségnek.

2024. Április 30. 06:00, kedd | Helyi

A fészkelő erdei fülesbaglyok állományának felmérésében segíthet a lakosság

Az erdei fülesbaglyok fészkelő állományának felmérésében kéri a lakosság segítségét a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

2024. Április 29. 07:39, hétfő | Helyi

Már csak Bács-Kiskun vármegyében maradt érvényben a tűzgyújtási tilalom

A csapadékos időjárásnak köszönhetően csökkent a tűzveszély, ezért csütörtöktől Bács-Kiskun vármegye kivételével mindenütt visszavonják a tűzgyújtási tilalmat

2024. Április 29. 07:37, hétfő | Helyi

Élvezzük ki a nyárias időt, amíg lehet

Anticiklon alakítja a következő napok időjárását is, majd csütörtökön nedvesebb levegő érkezik, és többfelé fordulhat elő zápor, zivatar az országban.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból