2024. április 24, szerda - György

2016. Július 22. 09:23, péntek | Helyi sport
Forrás: Németh László

Az esős idő ellenére is jól teljesítettek a triatlonisták

Az elmúlt hétvégén Balassagyarmaton rendezték meg a XXX. Jubileumi Palóc Triatlon Versenyt.

A verseny három napos volt. Szombaton rendezték meg az utánpótlás ranglista, kiemelt sprint amatőr kupa versenyszámait. A hétvégi esős, szeles idő ellenére is nagy érdeklődésű futamokat eredményezett. Az úszást a Nyírjes tavában rendezték. A kerékpárpálya sok kanyarral, emelkedőkkel kialakított technikás pálya volt, ahol most a szakadó eső nehezítette még a versenyzők helyzetét. A futást a tó körül, valamint erdős területen kellett teljesíteni. A depó kialakítás a tó parton hegyoldalban oldották meg a szervezők. A szokatlanul hideg, esős idő ellenére versenyzőink hibátlanul teljesítették a pályákat és értek el kimagasló eredményeket.

Versenyzőink elért eredményei:

Fiú újonc 1: 100 m úszás 4 km kerékpár 1 km futás
Rogozsán Bánk 6. helyezett

Fiú újonc 2: 100 m úszás 4 km kerékpár 1 km futás
Trungel –Nagy Zalán 2. helyezett

Lány újonc 2: 200 m úszás 4 km kerékpár 1 km futás
Csontos Dóra 4. helyezett

Fiú gyermek 300 m úszás 8 km kerékpár 2 km futás
Trungel-Nagy Kolos 11. helyezett

Nő serdülő 500 m úszás 12 km kerékpár 3 km futás
Fricska Anna 5. helyezett
Csontos Fanni 27. helyezett

Nő ifjúsági 750 m úszás 20 km kerékpár 5 km futás
Fricska Fanni 10. helyezett

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.