2024. április 19, péntek - Emma

2018. Április 04. 16:12, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Aquatlon versenynek ad otthont Félegyháza

A Magyar Triatlon Szövetség megbízásából a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub szakaszos aquatlon regionális döntőt rendez 2018. április 15-én (vasárnap).

A versenyközpont, versenyiroda helye: Rollsped Kamion a Hősök Parkjában (Félegyházi Termál Parkfürdő előtti parkban – Kkfháza, Blaha Lujza tér 1.) Versenyiroda nyitás: 9 órától.
A verseny kezdete: 10:30 óra. Eredményhirdetés: 14:00 órakor a versenyközpontban.

A verseny helyszínei:

• Úszás: Félegyházi Termál Parkfürdő 25 m-es, 4 sávos beltéri medencéjében.
  • Futás: Kiskunfélegyháza Kossuth utca kijelölt, aszfalt burkolatú szilárd talajon (betonjárda és úttest) zárt területen történik. A futás helyszínét a városi polgárőrség és rendőrség biztosítja.

A versenyen a meghívottak és a nevezett egyesületek versenyzői vesznek részt (Békés, Bács-Kiskun, Jász-Nagykun-Szolnok, Csongrád megye).

Nevezni a jogging.verseny@gmail.com e-mail címen lehet.
Nevezési díj CSAK NYÍLT FUTAM ESETÉN: 500 Ft/fő.
Nevezési díjat az alábbi bankszámlaszámra kérjük utalni: 11732071-20014878
Bank: OTP Bank Zrt. Kiskunfélegyháza
Kedvezményezett neve: Jogging Plus Szuperinfó Futóklub

Nevezési határidő: 2018. április 10. (kedd) 24:00
Helyszíni nevezésre nincs lehetőség!
Nevezési feltétel: mélyvízbiztos úszástudás.

Díjazás:

• Egyéni: Aquaovi, Újojnc1, Újonc 2, Gyermek, Serdülő korcsoportokban nemenként az 1-3. helyezett érem és a 4-6. helyezett oklevél díjazásban részesül.
  • Nyílt futam kategóriában a korcsoportonként és nemenként az 1-3. helyezett érem díjazásban részesül.

Minden célba érkező befutó csomagot kap!

• Csapat: Újonc1, Újonc2, Gyermek korcsoportokban nemenként az 1-3. csapat helyezettjei érem díjazásban részesülnek.

A helyezések eldöntése: Eredmény számítás az úszás és futó idő összegzése alapján történik. Azonos összeredmény esetén a futásban elért jobb eredményt veszik döntőnek a szervezők.

A verseny amellett, hogy megmérettetési lehetőséget biztosít az utánpótlás korú sportolók számára, az aquatlon sportág népszerűsítését és a sportbarátságok ápolását szolgálja.

Mindenkit szeretettel vár a szervező: Jogging Plus Szuperinfó Futóklub

(Fotók 2017. évi archív)

2024. Április 19. 08:13, péntek | Helyi

Elmarad a Szivárvány Majális

A Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény vezetősége tájékoztatja a tisztelt lakosságot, hogy az idei, 2024-es Szivárvány Majális technikai okok miatt elmarad.

2024. Április 19. 07:17, péntek | Helyi

Bronzérem a tájékozódási túraversenyen

2024. április 13-án Pirtón rendezte meg a Rezét SE tájékozódási túraversenyét.

2024. Április 18. 08:00, csütörtök | Helyi

Szép eredmények a Tudásbajnokságon

A Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói közül sokan részt vettek a Tudásbajnokság fordulóiban, közülük többen továbbjutottak a Bács-Kiskun vármegyei fordulóba. Sok szép eredményről számolhatunk be.

2024. Április 17. 19:05, szerda | Helyi

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon a szakértők szerint

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon, egyre többen érkeznek az országba azért, hogy megismerjék a magyar konyha remekeit