2024. május 7, kedd - Gizella

2019. December 03. 11:01, kedd | Helyi
Forrás: Adrienn

Angyalkák leltek új otthonra a hideg éjszakában

A Béke Egy Mosollyal Kezdődik Alapítvány „anyukája” Papp Anett 249 db Csillaglányt indított útjára a hétvégén.

Az angyalkákat egyesével csomagolta és egy rövidke üzenetet mellé csúsztatva segítőivel elrejtette a város különböző pontjain.

- Ha csak egyetlen Megtalálónak is teszi szebbé napját egy angyalka, nekem már minden pillanatáért megérte. És mivel nem hiszek a véletlenekben, hiszem, hogy az fogja megtalálni, akinek a legnagyobb szüksége van a „varázslatra”. De valójában az ebben való hit is elég… hogy egy őszinte mosoly, egy boldogabbá varázsolt perc lehetősége ott van az egészben… - nyilatkozta Papp Anett a különleges, de mindenképpen példaértékű, szívmelengető gesztus kapcsán.

Az alapítvány közösségi oldalát tekintve pedig egyértelműen látható, hogy milyen nagy örömöt okozott mindazoknak, akik rátaláltak a szeretetet és odafigyelést jelképező „Csillaglányra”.

Számos fotó bizonyítja, hogy az aprócska angyalka a legjobb helyre került minden háznál, családnál…

(Képek: A Béke Egy Mosollyal Kezdődik Alapítvány Facebook-oldala)