2024. április 26, péntek - Ervin

2017. December 10. 17:53, vasárnap | Helyi
Forrás: Cserkó Fanni

Activity és Csocsó Bajnokságot szervez a KÖSZI

A KÖSZI klub a kezdeti sikerek után, most első önálló programjára készül.

Kiskunfélegyházi Önkéntes Szervező Ifjúság nyílt napot tart 2017. december 14-én, csütörtökön 16:30-tól a Rocktárban. A fiatalokat activity és csocsóbajnoksággal várják, ahol a győztes csapatok jutalomban részesülnek. Mindezek mellett gondolnak azokra is, akik nem csapatban, hanem egyénileg látogatnak el. Ezért különféle kártyajátékok is megtalálhatóak lesznek nyílt napon.
A KÖSZI ötletdoboza kihelyezésre kerül a rendezvényen, így a vendégek beledobhatják kreatív programterveiket. Céluk, hogy ezen tervek közül, a lehető legtöbbet közösen valósítsunk meg.
Az esemény részletei megtekinthetők a plakáton, illetve a facebook/KÖSZI klub oldalon. A csapatok jelentkezését december 12-ig várjuk. Jelentkezni: Fekete Nándornál vagy facebook/KÖSZI klub oldalon.

Sok szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt!

2024. Április 26. 13:44, péntek | Helyi

„Te szedd” akció!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében