2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2019. December 16. 20:29, hétfő | Helyi
Forrás: Adrienn

A kék szalag kitüntetés, de felelősség is

December 13-án tartotta Szalagavató Ünnepségét a KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma.

– A szalag egyszerre kitüntetés és felelősség is. Viseljétek büszkén! Ne feledjétek, hogy a nemes és szép élethez nem kellenek nagy cselekedetek, csupán tiszta szív és sok-sok szeretet – mondta útravalóul Tasi Judit igazgatónő a végzős diákoknak.

Az iskola ballagtató diákjai vidám zenés – táncos műsorral kedveskedtek a nagykorúság küszöbén álló társaiknak és felelevenítették az iskolai élet egy-egy emlékezetes pillanatát. Ugyanakkor előrevetítették a jövő – most még talán homályos, de egyre kristályosabbá váló – napjait, éveit, évtizedeit.

Az ünnepség a szokásokhoz hűen a végzősök búcsúkeringőjével zárult.

Címkék: közgé