2024. április 27, szombat - Zita

2017. Május 08. 20:08, hétfő | Helyi
Forrás: -szerk.-

Felvételi meghallgatás, beiratkozás a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskolába

A Kiskunfélegyházi ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA várja olyan gyerekek jelentkezését, akik kedvet éreznek a ZENE- ÉS EGYÉB MŰVÉSZETI ÁGAK
tanulása iránt.

Választható hangszerek:
ZONGORA, HEGEDŰ, GORDONKA, GITÁR, FURULYA, FUVOLA, OBOA, FAGOTT, KLARINÉT, SZAXOFON, TROMBITA, KÜRT, HARSONA, TENORKÜRT, TUBA, ÜTŐHANGSZEREK.

Választható művészeti ágak:
NÉPTÁNC, TÁRSASTÁNC, SZÍNJÁTÉK, KERÁMIA, GRAFIKA, FOTÓ- VIDEÓ.

Felvételi meghallgatás, beiratkozás időpontja: 2017. május 24-25. (szerda-csütörtök)
15.00-17.00 között

Jelentkezni lehet, valamint bővebb információ:
Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskola
6100 Kiskunfélegyháza, Batthyány u. 12-16.
III. emelet. Telefon: 76/560-006

FONTOS!!!
Kérjük, hozzák magukkal a gyermek diákigazolvány (ha már van) és TAJ kártyáját.
A beiratkozáskor a következő tanév hangverseny bérlet árát be kell fizetni, az irodában, valamint lehetőség lesz a zenei tanulmányok megkezdéséhez szükséges tankönyv, és munkafüzet megvásárlására.

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker