2024. április 28, vasárnap - Valéria

2015. Július 23. 14:56, csütörtök | Helyi

Legyen a Kiskunfélegyházi Strand és Uszoda Az Év Fürdője

Összecsapnak a magyar fürdők - Szavazzon, hogy a Kiskunfélegyházi Strand és Uszoda legyen Az Év Fürdője

Az Év Fürdője versenyben, melyben közel kétszáz magyar fürdő mérkőzik meg idén nyáron a Kiskunfélegyházi Strand és Uszoda is megméretteti magát.
2015 nyarán először, de hagyományteremtő jelleggel, a Magyar Fürdőszövetség támogatásával, közönségszavazást szervez a termalfurdo.hu, melynek keretein belül Magyarország legjobb fürdőit keresi. A verseny során közel kétszáz hazai fürdő „méri össze erejét”, köztük a Kiskunfélegyházi Strand és Uszoda is. A szavazás célja, hogy ráirányítsa a nagyközönség figyelmét hazánk páratlan termálvízkincsére, az arra épült nagyszerű fürdőkre és magára a fürdőzésre.
A fürdőkre három kategóriában – Az Év Fürdője 2015., Az Év Feltörekvő Fürdője 2015. és A Helyiek Kedvenc Fürdője 2015. – lehet szavazni. A közönségszavazás június 4-én kezdődött és egészen kora őszig, szeptember 30-ig tart, a nyertes fürdők neveit a Magyar Fürdőkultúra napjának előestéjén, október 9-én hirdetik ki. Ha szeretné, hogy a Kiskunfélegyházi Strand és Uszoda legyen Az Év Fürdője, szavazzon ön is: azevfurdoje.hu/kkfhaza

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból