2024. április 27, szombat - Zita

Biztonságosabb a fesztiválozás, mint a kocsmázás
2016. Július 07. 11:06, csütörtök |

Biztonságosabb a fesztiválozás, mint a kocsmázás

A különböző fesztiválok nem az "erkölcsi fertő" helyszínei, egy-egy többnapos rendezvény sokkal biztonságosabb, mint egy szórakozóhely - mondta Zacher Gábor toxikológus az M1 aktuális csatornán csütörtök délelőtt.

Vádat emeltek egy 3,5 milliárd forint adót elcsaló bűnszervezet ellen
2016. Július 07. 11:05, csütörtök |

Vádat emeltek egy 3,5 milliárd forint adót elcsaló bűnszervezet ellen

Vádat emeltek egy kristálycukor- és étolaj-behozatalra szakosodott bűnszervezet tagjai ellen, akik 3,5 milliárd forint forgalmi adót csaltak el - közölte a Fővárosi Főügyészség csütörtökön az MTI-vel.

Pénzügyi hibák, melyeket sajnos mindenki elkövet
2016. Július 07. 10:00, csütörtök |

Pénzügyi hibák, melyeket sajnos mindenki elkövet

Meglehet, hogy azt gondolod, Te nagyon odafigyelsz a pénzügyeidre, és sok mindenen spórolsz, ám még így is előfordulhat, hogy hibákat követ el az ember.

A bolgár tengerpart népszerűbb, mint valaha
2016. Július 07. 08:31, csütörtök |

A bolgár tengerpart népszerűbb, mint valaha

Újra kezd felértékelődni a bolgár tengerpart: a sokakban kellemes nosztalgiát keltő Napospart és Aranypart egyre népszerűbb azok körében is, akik az elmúlt időszak terrorakciói után inkább biztonságos pihenésre vágynak.

Az idén nyári áramfogyasztási csúcs eddig 6304 megawattóra volt
2016. Július 07. 07:43, csütörtök |

Az idén nyári áramfogyasztási csúcs eddig 6304 megawattóra volt

Az idei nyári napi csúcs eddig 6304 megawattóra volt az áramfogyasztásban - mondta Aradszki András, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) energiaügyért felelős államtitkára az M1 aktuális csatornán csütörtökön.

Hőségben különösen fontos a folyadékpótlás
2016. Július 07. 07:38, csütörtök |

Hőségben különösen fontos a folyadékpótlás

Az idősebbeknek különösen figyelniük kell arra, hogy kánikulában elegendő folyadékot fogyasszanak, mert ötvenéves kor felett csökken a szomjúságérzet - mondta az M1 csatornán szerdán Maurovich-Horvat Pál kardiológus.

Dízelbotrány - A Volkswagennek Németországban nem kell büntetést fizetnie a csalás miatt
2016. Július 07. 07:37, csütörtök |

Az Egyesült Államokkal ellentétben Németországban nem kell büntetést fizetnie a Volkswagen (VW) német járműgyártó csoportnak,

Szobrot állítanak Amerika Kapitánynak egy New York-i parkban
2016. Július 07. 07:36, csütörtök |

Szobrot állítanak Amerika Kapitánynak egy New York-i parkban

Szobrot állítanak a Marvel-képregényekből és számos nagysikerű mozifilmből ismert Amerika Kapitánynak egy New York-i parkban.

Kis Ádám: Elégedett lehetek az eredménnyel!
2016. Július 07. 07:35, csütörtök |

Kis Ádám: Elégedett lehetek az eredménnyel!

2016.07.01-03. Autocross Európa Bajnokság Nová Paka, Csehország

Az Iszlám Állam terrorszervezet okostelefonon árulja a rabszolganőket
2016. Július 07. 07:34, csütörtök |

Az Iszlám Állam terrorszervezet okostelefonon árulja a rabszolganőket

Az amerikai írott és elektronikus médiát bejárja egy, az Iszlám Állam terrorszervezet fogságából megszökött fiatal jazidi lány megrázó története, aki az átélt szenvedések mellett arról is beszámolt,

Két településen lesz időközi önkormányzati választás vasárnap
2016. Július 07. 07:33, csütörtök |

Két településen lesz időközi önkormányzati választás vasárnap

Két településen tartanak vasárnap időközi önkormányzati választást.

Kábítószer-ültetvényt találtak Gönyű közelében
2016. Július 07. 07:32, csütörtök |

Kábítószer-ültetvényt találtak Gönyű közelében

Összesen 1272 tőnyi kábítószergyanús növényre bukkantak a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói egy kínai férfi által bérelt raktárban Gönyű közelében