2013. Április 17. 14:09, szerda | Helyi

A Constantinum az idén is megrendezte a Költészet Napi Szavalóversenyét az általános iskolák felső tagozatosai, illetve a középiskolás diákok számára.

Katasztrófavédelmi verseny Kiskunfélegyházán
2013. Április 16. 10:05, kedd | Helyi

Petőfi Sándor Gépészeti és KTKIKI Batthyány iskola diákjai nyerték a katasztrófavédelmi versenyt

Szakmai verseny a rend őreinek
2013. Március 25. 18:12, hétfő | Helyi

Az ORFK OBB az idei évben ismét kiírta a karos forgalomirányító, rendőr motoros és járőr-gépkocsivezetői felmenő rendszerű rendőr szakmai versenyt.

Úszó sikerek az Országos diákolimpián
2013. Március 07. 13:26, csütörtök | Helyi sport

A Kiskunfélegyházi Úszó egyesület versenyzői 2013. március 1-2-3-án a 2012/2013 tanévi Országos diákolimpián vettek részt, Budapesten a Komjádi uszodában.

Villámkezű pohárpakolók Kiskunfélegyházán
2013. Március 07. 12:53, csütörtök | Helyi sport

Százhatvanöt versenyző indult különböző versenyszámokban – egyéni, páros, csapatverseny, gyermek/szülő páros - március 2-án az Sport Poha-Rack országos bajnokságán, Kiskunfélegyházán.

2012. December 09. 14:12, vasárnap | Helyi sport

Rekord mennyiségő érem a Mikulás Kupán!

Rekord mennyiségű éremmel térhetett haza Hódmezővásárhelyről a Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület.

2012. Július 02. 15:35, hétfő | Bulvár

Fekete László - újra csúcson!

Fekete László Magyarország örökös Toldi Miklósa hosszú hónapok óta egy komoly, ismeretlen problémával küszködött, mely negatív hatással volt fizikális erejére is. Most egy szernek köszönhetően újra csúcsra került.

2012. Május 30. 14:21, szerda | Sport

Magyar résztvevőkkel rajtol a Selyemút-rali

Szalay Balázs és navigátora, Bunkoczi László rajthoz áll a július 7. és 13. között Oroszországban, immár negyedik alkalommal sorra kerülő Selyemút-ralin.

2012. Május 29. 14:19, kedd | Sport

Kovács Nikolett dobogóra állhatott Katarban

Kovács Nikolett egy-egy harmadik és negyedik hellyel zárta a QMMF katari nemzetközi gyorsasági motoros bajnokság hétvégi, utolsó fordulóját.

2012. Május 25. 07:17, péntek | Sport

Zsanett arannyal kezdett

Az Uniqa Team Újbuda csapatával országos bajnoki címet szerzett a klub versenyében a triatlonos Horváth Zsanett.

2012. Május 24. 14:17, csütörtök | Sport

Közülük kerül ki a 2020-as olimpia házigazdája

Tokió, Madrid és Isztambul maradt versenyben, azaz ötről háromra csökkent azon városok száma, amelyek megrendezhetik a 2020-as nyári olimpiát.

2012. Május 22. 07:17, kedd | Sport

Ob-pontokért harcoltak a Budajenő Kempo Kupa résztvevői

Több mint százan indultak a Budajenőn rendezett kempo kupán, mely az országos bajnokság pontgyüjtő fordulója volt. A versenyen valamennyi korosztály képviseltette magát.