2024. május 3, péntek - Tímea

2014. December 03. 16:53, szerda | Helyi
Forrás: Adrienn

Már izzanak a ledek a város karácsonyfáján

Egyenlőre még nincs kész, de a fénye már teljes mivoltában pompázik városunk karácsonyfájának.

Egész délután szorgos kezek nyomán "öltözött" fenyőfánk ünneplőbe, de az utolsó simítások még mindig hátravannak. A több száz dísz elkészítését a Holló László Képzőművészkör tagjai vállalták magukra, csakúgy mint azok felhelyezését. Természetesen a tavalyi a KÖÁI Platán, Dózsa György, József Attila iskola tanulói készítette csillagok, gömbök, angyalkák is felkerülnek a fára. Mi pedig addig is várunk türelemmel, és tele izgalommal. Minden bizonnyal csodaszép lesz mindannyiunk karácsonyfája városunk szívében.

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál

2024. Május 02. 14:39, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.