Városlista
2025. augusztus 13, szerda - Ipoly

Hírek

2015. Február 04. 15:46, szerda | Helyi
Forrás: Adrienn

Farsangi mulatság a Mozgáskorlátozottak Klubjában

Farsangi mulatság a Mozgáskorlátozottak Klubjában

Ma (február 4-én) 14 órai kezdettel rendezte meg Farsangi Mulatságát a Mozgáskorlátozottak Klubja.

Ma (február 4-én) 14 órai kezdettel rendezte meg Farsangi Mulatságát a Mozgáskorlátozottak Klubja. Az eseménynek a Szakmaközi Művelődési Ház adott otthont.

A remek hangulatról a klub tagjai, a talpalávalóról pedig Vass Ferenc gondoskodott szintetizátoron. Akadt persze segítője is a klub tagjai közül, aki farsangi jelmezt öltve gitárjával ideális kísérőnek bizonyult. Címlapfotónkon őt láthatják.

Nemcsak ének- és zeneszótól zengett az ünnep alkalmából a Szakmaközi Művelődési Ház rendezvényerme, hanem finom falatoktól, többféle farsangi fánktól, ínycsiklandó süteményektől, és üdítő italoktól is roskadoztak asztalai. Az édesség és a csemegék mellett főtt virsli, kenyér és mustár is került a tányérokra, melyet jóízűen elfogyasztottak mind egy szálig a délután folyamán. A finom uzsonna után pedig zene, éneklés, nótázás következett. A szintetizátor mögött Vass Ferenc a legnagyobb örömmel teljesített minden zenei kérést, így biztosítva mindenki számára a jókedvet és a valódi farsangi hangulatot.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 12. 13:57, kedd | Helyi

Búcsú Marancsikné Némedi Erzsébettől

Tisztelt kiskunfélegyházai polgárok!

2025. Augusztus 12. 12:14, kedd | Helyi

Felborult egy teherautó az M5-ösön, Kiskunfélegyházánál

Egy embert a tűzoltók szabadítanak ki a járműből.

2025. Augusztus 11. 14:46, hétfő | Helyi

Rendőrnek adták ki magukat – ékszereket raboltak Kecskemét főtéren

Kecskemét főterén egy 15 éves fiú és 23 éves barátja beszélgetett egy padon, amikor egy férfi és egy nő odalépett hozzájuk.

2025. Augusztus 11. 10:35, hétfő | Helyi

Forgalmi változások augusztus 20-i rendezvények miatt

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a tisztelt lakosságot, gépjárművezetőket, hogy a 2025. augusztus 20-i rendezvények miatt: