Hírek
2014. December 09. 13:36, kedd |
Helyi
Forrás: Gulyás Sándor
Angol dalok, mondókák csendültek fel a Gyermekbirodalomban

Maria Bloom, gyógypedagógus, óvónő, pedagógus volt a vendége ma (december 9-én) a Betűbölcsi idei évi záró foglalkozásának.
A szép számmal összegyűlt érdeklődő kisbaba és kismama mondókák segítségével ismerkedhetett meg az angol nyelvvel.
Maria Bloom 16 évet élt Angliában, így nagy tapasztalattal kalauzolta a gyermekeket és szüleiket az angol nyelvű mondókák világába a Betűbölcsi foglalkozáson. A résztvevők együtt énekelhettek, játszhattak miközben észrevétlenül tanulhatták meg az ünnepekhez kapcsolódó mondókákat, dalokat. A népszerű sorozat január 20-án folytatódik, az érdeklődők a foglalkozás keretében a babatermékekről kapnak hasznos információkat.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 18. 10:02, vasárnap | Helyi
Mezősi Ágnes fotóművész munkáit láthatjuk idén a szabadtéri kiállításon
A „Miénk itt a tér” szabadtéri kiállítás ezúttal Mezősi Ágnes, Holló László-díjjal kitüntettet fotóművész munkásságának egy morzsáját mutatja be az érdeklődőknek.
2025. Május 18. 09:23, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. május 18. - Húsvét 5. vasárnapja
2025. Május 14. 15:46, szerda | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.