2024. április 18, csütörtök - Andrea

Programok | Egyéb

Kóstold meg a Hazai Szarvasgombákat

Okt. 12. Szom 09:00 -12:00
SuperdogHome | Bács-Kiskun, Kiskunfélegyháza, X. ker. 82.

Kóstold meg a Hazai Szarvasgombákat című élményprogram, különleges és egyedi jó hangulatú Gasztro ízélmény.

Élményprogramunkon, nem csupán finom falatokat, de szarvasgombás ínyencségeket, különlegességeket is kóstolhat vagy akár át is élheti kutyáinkkal a szarvasgomba keresés izgalmát.🐾

„A szarvasgomba a konyhák gyémántja”.💎
Az igazi szarvasgomba illat- és íz világa olyannyira karakteres, hogy többnyire fűszerként használatos a gasztronómiában.
Ma mintegy ezerféle földalatti gombát tart számon a mikrobiológia tudománya, az ehető szarvasgombák száma tíz körüli. A legtöbb nyugati országban az ehető szarvasgomba védett.
A konyha fekete gyémántját rengeteg különféle legenda és titok övezi, mielőtt bevonulna a helyi kulináriumba.
De vajon ezekből mi az igazság? Minden kérdésre választ kaphat, ha velünk tart Gasztronómiai íz élményünkre, melyben minőségi szarvasgombás kóstolóval várjuk Önt.

A Supe®dogHome gyógy-fűszernövény kertje, ökológiai gazdasága, és közösségi kertje, minőségi szarvasgombás egyedi élményprogramot kínál kedves érdeklődőinknek a különleges ízélmények szerelmeseinek.
Céges rendezvényeknek, magánszemélyeknek,  családi ebédekhez, csapatépítő tréningeknek is nagyszerű lehetőség és alternatíva Gasztro ízélmény csomag ajánlatunk.
Hazai szarvasgomba kóstoló alatt betekintést kaphatnak a szarvasgombák különleges világába.
Ismertetjük a triflával kapcsolatos tudnivalókat, így a történetét, gyűjtését, tárolását, felhasználását, sőt megismerhetnek különféle szarvasgomba fajokat is.
Truffle Kóstoló, melyben Triflászunkkal öt féle Prémium minőségű fűszerolajat, fűszervajat és egy abszolút kuriózumot a homoki szarvasgomba felhasználásával készült desszertet kínálunk vendégeinknek kóstolásra.

Gasztro ízélmény csomagunk egész évben igény szerint rendelhető.  📅

Előzetes igény esetén képzett kereső kutyáinkkal személyesen is átélheti a közös keresést a szarvasgomba vadászat izgalmát. 🐾
A szarvasgomba vadászat a kincskereséshez hasonlít, gyűjtését mindig is egyfajta titokzatosság övezte.

„Az igazi élmény receptje prémium minőségben vidám vendégségben vár.”

Előzetes regisztráció és jelentkezés: 06-30/299-8428
Illetve SuperdogHome oldalunkon üzenetben, vagy a superdoghome@gmail.com email címre várjuk.

SuperdogHome

Bács-Kiskun, Kiskunfélegyháza, X. ker. 82.