2024. április 25, csütörtök - Márk

Programok | Egyéb

Gyógynövénygyűjtés és Kencekészítő élményprogram

Sze. 21. Szom 10:00 -12:00
SuperdogHome | Bács-Kiskun, Kiskunfélegyháza, X. ker. 82.

Gyógynövénygyűjtő élménytúránk folytatásaként Tanodánk megnyitja kapuit.

Kézműves műhelyünk bemutatja: Gyógynövénygyűjtő házi kence készítő élményprogramunkat melyre hívunk és várunk szeretettel.

Workshopunkban lehetőség lesz a tiszta környezetből begyűjtött Gyógynövényekből műhelymunkában, első saját valódi kézműves natúr kozmetikumod elkészítésére.

A natúr-kozmetikumok olyan arc- és testápolási készítmények, melyek előállításához kizárólag természetes eredetű alapanyagokat (gyógynövény-, zöldség-, gyümölcskivonatok, növényi olajok, fűszernövények, illóolajok, növényi glicerin...) használunk, és káros szintetikus kémiai anyagoktól mentesek.

Mi az előnye a valódi natúr-kozmetikumoknak?
- nem tömítik el a bőr pórusait,
- segítik a bőr természetes megújulását, rugalmasságának megőrzését,
- semmilyen káros anyag nem kerül a bőrbe a kozmetikumon keresztül,
- ökológiai lábnyomuk kisebb,
- kevésbé szennyezzük a környezetet,
- gyermekeknél is biztonsággal alkalmazható.

Őseink még tudták, hogy fűben-fában az orvosság.
Házi szereken saját készítésű krémeken kívül mást nagyon nem is alkalmaztak.
Tapasztaltuk és mi magunk is megtanultuk mindezek elkészítési módszereit.
Kezdő kencekészítő élményprogramunkban bárki elkészítheti első saját valódi kézműves natúr-kozmetikumát, szűz növényi olajokkal, értékes virág- és gyógynövény részekkel, növényi és természetazonos segédanyagok felhasználásával.
Gyógynövényes Kencéd garantáltan nem fog tartalmazni semmilyen káros anyagot, és a tanultakat követően későbbiekben mindig frissen el is készítheted.

A résztvevőinknek minden hozzávalót és alapanyagot biztosítunk.

Szeretettel várjuk programjainkra, melyekre folyamatosan lehet jelentkezni.

Jó szívvel ajánljuk céges rendezvényeknek, csapatépítő tréningeknek, iskolás csoportoknak, baráti társaságoknak is nagyszerű lehetőségként kínáljuk.

Előzetes regisztráció és jelentkezés: +36 30 299 84 28
Illetve Supe®dogHome oldalunkon üzenetben, vagy a superdoghome@gmail.com email címre várjuk.

„Az igazi élmény receptje vidám csapatban, nyitott műhellyel vár.”

SuperdogHome

Bács-Kiskun, Kiskunfélegyháza, X. ker. 82.