2024. március 29, péntek - Auguszta, Bertold

Programok | Túra

Erdőfürdő-Természetterápia Kiskunfélegyházán

Sze. 21. Szom 15:00 -17:31
SuperdogHome | Bács-Kiskun, Kiskunfélegyháza, X. ker. 82.

Erdőfürdőre hívunk, várunk szeretettel, a teljes testi-lelki-szellemi egészségért Kiskunfélegyházán, ahol közvetlen környezetünkben egy kellemes séta közepette élvezhetjük az erdők és a fák gyógyító hatását.

Az erdőfürdőzés során a természet közelsége ellazít és energiával tölt fel bennünket.🌳

Ebben a szemlélődésre épülő módszerben az erdei tartózkodás során a testünk természetes környezetbe kerül, mely érzékszerveink aktiválását célozza a tudományosan igazolt jótékony hatások érdekében, hogy ezáltal kiegyensúlyozottabbá, boldogabbá váljunk, és a testünk önmagát gyógyíthassa meg.

A séta közben minden érzékszervünkkel ráhangolódunk a minket körülölelő természetre, a fák által kibocsátott esszenciális illóolajok felszívódnak szervezetünkben, amik kiváló hatással vannak immunrendszerünkre, közérzetünkre, stressz-és energiaszintünkre.

A jóga elemek, légző gyakorlatok és meditáció pedig segít az életminőségünk javításában. Általa hatékonyabbá boldogabbá válhatunk.

A természetben eltöltött idő, élményterápia, Zöld út a boldogsághoz, a természet gyógyító erejével.🌲
Különleges pillanat lesz, és a sétából hazaérve úgy érzed majd, mintha kicseréltek volna.
Az erdőfürdő általi természetterápia segít visszatalálni önmagunkhoz és egyensúlyba kerülni a körülöttünk lévő világgal.

Élménygazdag, természet közeli, komplex egyedi generációs szabadidős programokra hívunk, várunk szeretettel.
Egyedül, vagy baráti társasággal. Ha van ismerős, akiről tudod, hogy ráférne egy kis lazítás, oszd meg vele is.

“Éld át, éld meg te is. Kövesd velünk a természet szépségét ritmusát.” 🌱

📅 Időpont: 2019 szeptember 21.
Előzetes regisztráció és jelentkezés: 0630/2998428
Illetve SuperdogHome oldalunkon üzenetben.

SuperdogHome

Bács-Kiskun, Kiskunfélegyháza, X. ker. 82.