2024. április 23, kedd - Béla

Képek | Sport

Gólzáporos győzelem a KHTK-tól!

2015-08-31 05:20:48

A megyei I. osztályú bajnokság 3. fordulójában Bácsalmás csapata látogatott Kiskunfélegyházára. A hazaiak két győzelemmel kezdték a szezont, a vendégek még nem nyertek mérkőzést.

Kiskunfélegyházi Honvéd TK – Bácsalmási PVSE 5 – 1 (1-0)

Gólzáporos győzelem a KHTK-tól!
Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól! Gólzáporos győzelem a KHTK-tól!