Városlista
2023. február 7, kedd - Tódor

Képek | Közélet

45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület

2017-11-19 07:53:28

A Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte november 18-án a Móra Ferenc Művelődési Központban.

45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület
45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület 45. évfordulóját ünnepelte a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület