Városlista
2021. január 19, kedd - Sára

Képek | Sport

3 érem az országos bajnokságon

2020-10-15 12:42:06

A duatlon futásból, kerékpározásbólés egy második, rövidebb futásból áll. A mix-váltóban két fiú és két lány alkot egy csapatot, egymást váltva teljesítik a távot és végül a négy ember összideje alapján hirdetnek eredményt. A kiskunfélegyházi 3K Sportegyesület versenyzői szép eredményeket értek el a szezon utolsó versenyén.

3 érem az országos bajnokságon
3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon 3 érem az országos bajnokságon