Városlista
2020. szeptember 21, hétfő - Máté

Képek | Közélet

100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni

2020-02-10 11:38:41

Jókedvűen és aktívan éli a mindennapokat Kutasz Istvánné Margitka néni, aki most töltötte be századik életévét. E jeles nap alkalmából február 10-én városvezetésünk nevében Balla László alpolgármester és a körzet önkormányzati képviselője Szamosi Endre kereste Őt fel otthonában, hogy gratuláljanak és virágcsokorral, valamint Orbán Viktor miniszterelnökünk által aláírt emléklappal köszöntsék fel.

(Képek: Fábián Adrienn)

100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni
100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni 100. születésnapját ünnepelte Kutasz Istvánné Margitka néni