2024. április 26, péntek - Ervin

2020. Június 19. 14:33, péntek | Helyi
Forrás: kiskunfelegyhaza.hu

Zöldjáratok Kiskunfélegyházán

Az FBH-NP Nonprofit KFT tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot a 2020. évi (2020. júliustól 2021. áprilisig) a biológiailag lebomló hulladék és az elkülönítetten gyűjtött csomagolási hulladék gyűjtési rendjéről, elszállításáról.

*2021. januárjában két alkalmas fenyőfagyűjtést szervezünk, amelyről külön értesítjük Önöket.

Elkülönítetten gyűjtött csomagolási hulladék szállítása (sárga fedeles edény)

Az elkülönítetten gyűjtött csomagolási hulladék (sárga fedeles edényből) elszállítása 2020.12.31. napjáig páratlan heteken, 2021.01.01. napjától páros heteken a kommunális hulladék ürítése napján történik.

A csomagolási hulladék gyűjtésére alkalmas edényzetben elhelyezhető hulladékok:

Papírhulladék, italoskarton (újság, folyóirat, füzet, könyv, hullámpapír, csomagolópapír, kartondoboz lapítva, kiöblített italos kartondobozok kupak nélkül.
Műanyag- és fémhulladékok (kiöblítve, kupak nélküli PET palack, PP, HDPE jelzésű flakonok, pl: tejfölös, samponos, ásványvizes, üdítős flakonok; műanyag zacskó vagy szatyor, háztartási fém, italos és konzervdoboz kiöblítve, apróbb fémtárgyak)

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot