2024. május 9, csütörtök - Gergely

Forrás: Adrienn

XII. Sébi-kupa

Hamarosan!!! Helyszín: Darvas József Általános Iskola aulája

Idén is megrendezésre kerül hagyományőrző céllal a XII. SÉBI - Kupa (II. Szabó József emlékverseny) fekve-nyomó versenye.

Helyszín és az időpont:

Darvas József Általános Iskola aulája, 2014. december 20. (10:00 óra.)

Alap információk: A fej felemelése engedélyezett, de a fenék- és láb nem mozdulhat el! Súlykategóriákon belül és az összesített eredmények számításánál is a Wilks-táblázat szerint járnak el. Kupában részesülnek a súlykategóriák nyertesei és éremben a kategóriák 1-3.helyezettjei, emellett külön-külön kupa az abszolút bajnoknak és a legerősebb kiskunfélegyházi versenyzőnek.

Figyelem! Gumiruha használata nem megengedett! A versenyt és a szabályos nyomásokat bírói hármas felügyeli! (Fenékfelemelkedés, ill. lábelmozdulás szabálytalan!)

Regisztráció és mérlegelés: 9 - 9:45 óra

Nevezési díj: 2.000 forint (mely a verseny utáni ebédet is tartalmazza)

Súlykategóriák: -70 kg ; +70 - 85 kg ; +85 - 100 kg ; +100 kg

Női verseny: vegyes súlycsoportban (elegendő jelentkező esetén!)

Bővebb információ:

2024. Május 03. 16:54, péntek | Helyi sport

Koppányok áprilisa a hagyomány, a kultúra és a sport körül

2024 április 21-én rendezte soron következő versenyét a gúnyhatáron túli Horgoson a Magyarkanizsai Íjász Kör.

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén