2024. április 26, péntek - Ervin

2020. Augusztus 29. 21:23, szombat | Helyi
Forrás: bkmkh.hu

Visszatér a Kiskunfélegyházi járásba a mobilizált ügyfélszolgálat

Augusztus 31. és szeptember 4. között a kormányablakbusz ismét szolgálatot teljesít a Kiskunfélegyházi járásban.

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatalnál még 2018 áprilisában kezdte meg működését az az új mobilizált ügyfélszolgálat, amely lehetővé teszi, hogy a „kormányablakbuszban” lévő két munkaállomáson az ügyfelek igénybe vehessék a kormányablakok szolgáltatásait, megkönnyítve ezzel ügyeik intézését.

Az ügyfélszolgálat a megfelelő óvintézkedések betartása mellett vehető igénybe. Kérjük ügyfeleinket, hogy az ügyfélszolgálaton történő megjelenés során használjanak szájat és orrot eltakaró maszkot vagy kendőt, valamint várakozás közben lehetőség szerint tartsanak egymástól legalább 1,5-2 méter távolságot.

A jelzett napokon a Kiskunfélegyházi járás valamennyi településére eljut a kormányablakbusz, amely segítségével helyben intézhetők az alábbi ügyek:

• személyi igazolvány igénylése
  • lakcímváltozás bejelentése
  • parkolási igazolvány ügyek
  • diákigazolvány ügyek
  • útlevél igénylése

Az elkészült okmányok átvételére a buszon – technikai okok miatt – nem lesz lehetőség, azokat később postázzák. A bankkártyás fizetés a mobilizált ügyfélszolgálaton is biztosított.

A Kiskunfélegyházi járás településeire vonatkozó menetrend az alábbi linkre kattintva érhető el.

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot