2013. Szeptember 28. 21:05, szombat | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Közlöny

Világbajnoki harmadik Szabó Tamás

Szabó Tamásnak köszönhetően újabb világbajnoki éremmel büszkélkedhet városunk

Szabó Tamásnak köszönhetően újabb világbajnoki éremmel büszkélkedhet városunk. A félegyházi sportoló GPC világszervezet erőemelő és fekvenyomó világbajnokságán Egerben. Szabó Tamás a 125 kilogrammosok között bronzérmet szerzett. A világbajnokságot megelőző kvalifikációs versenyen, szeptember 14-én, Miskolcon, a Magyar-Szlovák Országos Bajnokságon Szabó Tamás első helyen végzett, tehát Magyar bajnok lett. A félegyházi sportoló rendkívül jó eséllyel indult Egerben az erőemelő és fekvenyomó világbajnokságon. A megmérettetésre 30 ország 700 versenyzője nevezett. Szabó Tamás nagy küzdelmet vívott a dobogós helyezésért, a 200 kilogrammos teljesítménye a világbajnoki bronzérem megszerzéséhez volt elegendő.

2022. Szeptember 26. 09:51, hétfő | Helyi sport

Két helyszínen versenyeztek a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén

A Serdülő Kötöttfogású Birkózó Diákolimpia Országos Döntőjét Hajdúszoboszlón rendezték, ahol Czakó Zoltán ezüstérmet szerzett a 85 kg-os súlycsoportban. A 48 kg-os Makra Benjámin az ötödik helyen végzett

2022. Szeptember 23. 16:50, péntek | Helyi sport

Történelmi Íjász OB a Koppányok szemével

Magyar Íjász Szövetség a festői környezetben lévő Sárospataki Rákóczi várban és környezetében rendezte meg a 2022-es Történelmi Íjász Országos Bajnokságot.

2022. Szeptember 19. 11:23, hétfő | Helyi sport

Birkózó sikerek a hétvégén

Csongrádon rendezték a Kelet-Magyarország Területi Diák I. Kötöttfogású Diákolimpia döntőjét.

2022. Szeptember 15. 17:18, csütörtök | Helyi sport

Versenyeztek és versenyt szerveztek a Koppányok

2022. szeptember 10-én, a Sándorfalvi Sólymok szervezték meg, a Dél-Alföldi Régiós Történelmi Versenysorozat 5. fordulóját, a Sándorfalvi Nádastó és Szabadidőparkban.