2024. július 27, szombat - Olga

2024. Február 16. 10:34, péntek | Helyi sport

Versenyzéssel űzik a telet a Koppányok

2024. február 10-én Miskére utazott a Koppányok 5 fős csapata, a Foktői Éjsólyom Sport és Kulturális Egyesület által szervezett 3 dimenziós teremíjászversenyre.

A versenynek a Miskei Sportcsarnok adott otthont. A 12 lőállásos pályán, a 3D állatcélok többségében 20 méter körüli távolságra voltak kihelyezve, melyekre 2 körben kellett lőni.

Eredmények:
Modern pusztai íjjal: Bicskeiné Csányi Mária 1., Kiss Tibor 3., Szeibert Imre 4., Csatlós Norbert 6. helyen végzett.
Vadászreflex íjjal: Tóth Milán 3. helyezést ért el.

2024. február 11-én Fekete Boglárka Pestszentimrén versenyzett, a Kastély Kupa IFAA versenyen, mely egy 3 versenyből álló sorozat utolsó fordulója volt. A versenyt a Kastélydombi SE szervezte. Boglárka a fiatal felnőtt kategóriában lőtt, tradícionális reflex kategóriában. A megmérettetésen 18 méterre kihelyezett 40x40 cm-es lőlapokra kellett lőni, 2x6 körben, körönként öt vesszővel. Fekete Boglárka az első helyet szerezte meg ezen e versenyen.