2024. április 16, kedd - Csongor

2017. Október 15. 13:00, vasárnap | Helyi

Vereség a zsúfolt nap végén

Agenta Girls Szekszárd FC – Astra-4IG-Kiskunfélegyházi Bulls 6-0 (2-0)

Szoros program várt az Astra felnőtt csapatára október 14-én, délelőtt Üllőn az ETO FC ellen játszottak a lányok a nagypályás Magyar Kupában, este pedig Szekszárdon léptek pályára a női futsal NB I. soros fordulójában - adta hírül a Félegyházi Közlöny.

Tartalékos összeállításban utazott Szekszárdra az Astra, a nyolc fős keretet négy 20 év alatti játékos alkotta. A Szekszárd FC kihasználta a felkínált lehetőséget és megszerezte a három pontot. Az első félidőben még tartotta magát az Astra (0-2), végül azonban nem kerülte el a nagyarányú vereséget (0-6). A pontvesztés ellenére az Astra továbbra is dobogós pozícióban áll a bajnokságban.

Női Futsal NB I. 5. ford. október 14.

Agenta Girls Szekszárd FC – Astra-4IG-Kiskunfélegyházi Bulls 6-0 (2-0)

Gólszerzők: Beke Adrienn 16. p., 21. p., 26. p., Ganczer Hajnalka 18. p., Fábián Rebeka 27. p., 36. p.

(Fotó: Félegyházi Közlöny archív)

Címkék: astra, futsal

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.

2024. Április 16. 16:36, kedd | Helyi

Összeütközött két gépkocsi az 5-ös főúton

Kiskunfélegyháza határában akadályozza a forgalmat a baleset.

2024. Április 16. 12:38, kedd | Helyi

Nemzetközi zongoraversenyen bizonyítottak

Elek Janka és Elek János négykezes formációját Kiemelt Arany fokozattal díjazták.

2024. Április 16. 09:26, kedd | Helyi

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak: beborul az ég, és többfelé kell esőre, akár zivatarra is készülni.