2024. május 1, szerda - Fülöp

2015. Szeptember 22. 07:44, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Városi Diáknap

A Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat 2015. szeptember 24-én 12-17 óráig Diáknapot tart Kiskunfélegyházán.

„Félegyházi értéktér” programok:
Ünnepélyes kulcsátadás – 8 órakor (Helyszín: Polgármesteri Hivatal díszterme)
„Városunk a fiatalok szemével” – fotókiállítás megnyitója – 12 órakor
Megnyitja: Csányi József Kiskunfélegyháza Város Polgármestere (Helyszín: Polgármesteri Hivatal)

„Érték-Show” – 12 órakor – Városunk helyi értékeinek bemutatása és vetélkedő show a középiskolásoknak
13 órakor az általános iskola alsó tagozatai
14 órakor az általános iskola felső tagozatosai részére.
(Helyszín: Kossuth utca – Polgármesteri Hivatal előtti szakasza) Támogató: Kreatív Mozaik Alapítvány

Óriáspalacsinta készítés a Királyi Szakácsokkal
Interaktív kiállítás a helyi értékekről – 12 órakor
Támogató: Kreatív Mozaik Alapítvány

Ördögbíró János, zenés gyermekszínház előadás a Jelen teátrum előadásában – 14 órakor a Művelődési Központ Színháztermében. Támogató: Kreatív Mozaik Alapítvány

Meglepetés a Silver Step Tánc Stúdió közreműködésével – 15:31 óra

Tápai Tamás motoros kaszkadőr lángeffektes showja – 16 órakor (Helyszín: E5-ös főút lezárt szakasza) Támogató: Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság

Kísérő programok:

• Kiskunfélegyházi Lovas Klub programja: Lovaskocsis városnézés (Helyszín: Mártírok útja)
  • Natura Hungarica Alapítvány programjai: *Gardrób Tuning * „Sorskerék” *Sport-Poha-Rak *Ötletláda (Helyszín: Kossuth Lajos utca lezárt része)
  • Középiskolák bemutatkozása (Helyszín: Kossuth Lajos utca lezárt része

Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság programjai:

• Süveges Autósiskola Kiskunfélegyházáról
  • Toborzó és Érdekvédelmi Iroda (Hadkiegészítő Parancsnokság Kecskemétről és a Repülőbázisról két szakember)
  • Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság szolgálati ágainak bemutatója
  • Vám- és Pénzügyőrség cigaretta-kereső kutyás bemutatója
  • Tamási Szabolcs
  • Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezetének bemutatója
  • Kiskunfélegyházi Tűzoltóság bemutatkozása, bemutatója
  • Kiskunfélegyházi Mentők bemutatkozása, bemutatója

(Helyszín: Desperado Étterem – Kossuth u. közötti lezárt útszakasz)

Szeretettel vár minden kedves érdeklődőt a szervező: GYIÖK.

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt