2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2017. Május 18. 12:25, csütörtök | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Városalapítók útlezárások - szabad parkolók

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a lakosságot, hogy a Városalapítók Hete rendezvénysorozat biztosítása érdekében az alábbi forgalomkorlátozásokra kell számítani.

Május 18. (csütörtök) 6.30 és május 22. (hétfő) 17 óra között lezárják a Kossuth Lajos utcát az 5-ös főút és a Mártírok útja közti szakaszon.

Május 18., (csütörtök) 22 órától 22-e, hétfő 17 óra között lezárják a Béke téri Spar parkolót.

Május 18. (csütörtök) 22 órától 19-e, péntek éjfélig lezárják a K&H Bank előtti parkolót.

Május 19. (péntek) 22 órától 22-e, hétfő 17 óráig lezárják a Gorkij utcai parkolót, és nem lehet parkolni majd a Szent János tér Petőfi Mozi előtti oldalán.

Május 19. (péntek) déltől 22-e, hétfő 17 óráig lezárják a Béke teret az Oskola utca és a Pázmány utca közti szakaszon.

A szervezők az alábbi parkolókat javasolják az autóval érkező vendégeknek:

• Zrínyi utcai Spar parkoló
  • Szent István templom parkolói
  • Móra Ferenc Gimnázium parkolói
  • Deák Ferenc és a Korond utcai parkolók
  • Sarlósboldogasszony Templom mögötti parkolók
  • Szalay Gyula utcai parkolók
  • Bajcsy utca mindkét oldalán található parkolók

A rendezvények zavartalan lebonyolítása érdekében bevezetett forgalomkorlátozások és útlezárások miatt a közlekedők megértését és türelmét kérik.

Címkék: útlezárás, parkolók

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt