2024. május 3, péntek - Tímea

2016. Szeptember 05. 14:37, hétfő | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Várható hétvégi forgalomkorlátozások

Figyelem szeptember 7-10-ig az alábbiak szerint változik a forgalmi rend bizonyos útszakaszokon.

Tájékoztatjuk a Tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, gépjárművezetőket, illetve Kiskunfélegyházán közlekedő gépjárművezetőket, hogy 2016. szeptember 7-én, szerdán kb. 21 órától, lezárásra kerülnek a parkolók, a Zrínyi utca elején, a Mártírok útja elején, valamint a Kazinczy utca elején a megállás megtiltásra kerül.

Szeptember 8-án, csütörtökön reggel 07:30-tól 11-én vasárnap délután 14 óráig a Kossuth Lajos utca, az 5-ös főúttól, Wesselényi utcáig, valamint a Zrínyi utca a Kossuth Lajos utcától, a Korrekt ker.–ig, , a Kazinczy utca torkolata, a DM előtti parkoló, és a Szent János tér macskaköves utcája teljes egészében lezárásra fognak kerülni. Valamint az Attila utca elején, a patika előtt a megállás megtiltásra kerül.

Szeptember 9-én pénteken, kb. 23 órától, 10-én szombaton 23 óráig a lezárás kibővítésre kerül, a Kazinczy utca Korona utcáig terjedő szakaszára, valamit a Korona utca teljes szakaszára.

10-én szombaton:

13:00-14:00 Kossuth Lajos utca a, Vasútállomástól a Wesselényi utcáig.

Kérjük a gépjármű vezetőket, hogy a fenti forgalom-korlátozásokat szíveskedjenek figyelembe venni és annak megfelelően közlekedni, ill. megválasztani az útvonalukat.

Szíves megértésüket és türelmüket előre is köszönjük!

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztály Közterület-felügyelet

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál