2024. április 26, péntek - Ervin

2019. Július 12. 14:56, péntek | Helyi
Forrás: facebook.com/felegyhazisorfesztival

V. Jubileumi Sörfesztháza

Az V. Sörfesztháza soha nem látott programarzenállal, bővített fesztiválhelyszínen várja vendégeit Kiskunfélegyházán a Rocktár előtt 2019. július 19-20-án.

Jubileumi:
Az 5. jubileum alkalmából a fesztiválon megnyílik Kiskunfélegyháza első kézműves és design sörözője, a képzőművészeti kiállítóteremként is működő ÁGYÚ KÉZMŰVES SÖRGALÉRIA varázslatos világa.

Finomságok:
100 magyar kézműves sörkülönlegesség az egész ország területéről a Sörsétányon, street food különlegességek a Gasztro Téren, borszekér, pezsgőlugas, pálinkaház, sörfagyi és még sok egyéb finomság!

Állandó programok, érdekességek és felnőttes játékok:
ÁGYÚ KÉZMŰVES SÖRGALÉRIA nyitóhétvége, sörtorony építés daru és ipari alpinisták segítségével, sörrodeó csapatjátékok, sörmarionett, kézműves sörök versenye közönségzsűrizéssel, sörútlevél, sörfőzés bemutató, sörkerekasztal, előadások sörfőzésről és sörértékelésről, darts verseny, képzőművészeti kiállítások, szonda sziget, csocsó és billiárd

Gyerekvilág:
Lurkókert, malátalabirintus, csillagrét, mesevilág, manópagony, talpasösvény, ágyúmászás, játékok és kézműves foglalkozások

Zene:
Bulifúvosok, utcazene, rock, funky, jazz és még számos stílus, ifjú tehetségek a 10. jubileumi Rocktábor zárókoncertjén, ponyvaregény filmzenék élőben és még számos különlegesség 3 színpadon: Nagyszínpad - Ágyú Stage - Sörtér

2019. július 19., péntek:
16:00 Fesztiválnyitás és sörfőzés bemutató (Nagyszínpad)
16:30 ÁGYÚ KÉZMŰVES SÖRGALÉRIA megnyitó (Ágyú Stage)
17:00 Kézműves Sörök Versenye közönségzsűrivel (Sörtér)
17:30 Padkaporos Gyermeknéptánc (Sörtér)
18:00 X. Jubileumi Rocktárbor Zárókoncert (Nagyszínpad)
20:00 Kézműves Sörök Versenye eredményhirdetés (Nagyszínpad)
20:30 Street Jazz (Ágyú Stage)
21:30 FrankZafka (Nagyszínpad)
23:00 Láma Street Band bulifúvósok (Sörtér)

2019. július 20., szombat:
16:00 Fesztiválnyitás és sörfőzés bemutató (Nagyszínpad)
17:00 Sörrodeó Csapatverseny fergeteges hangulattal és értékes nyereményekkel (Csillagrét), 4 fős csapatok még jelentkezhetnek
18:00 Best Of Rocktábor! (Nagyszínpad)
18:30 Félegyházi Koncertfúvószenekar (Sörtér)
19:30 FIÚK (Nagyszínpad)
20:30 Kis Türelmet (Ágyú Stage)
21:30 Pink and the Panthers (Nagyszínpad)
23:00 Kelet Brass bulifúvósok (Sörtér)

Belépőjegyek:
Támogatói hétvégi belépő:
1. Early Bird 1.000 Ft/hétvége: limitált példányszámban csak a kiskunfélegyházi Tourinformban (már elfogyott)
2. Elővételben 1.500 Ft / hétvége: limitált példányszám online és a jegyárusító helyeken (hamarosan elfogy)
3. Helyszínen 2.000 Ft / hétvége.
10 év alatti kis vendégeknek ingyenes a belépés. A fesztivál területén saját fizetőeszközzel, a Sörtallérral vásárolhat italokat a gyors kiszolgálás érdekében. Az ételeket azonban továbbra is készpénzzel kóstolhatja meg az ön által választott pavilonban.

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot