Hírek
2021. Augusztus 28. 18:10, szombat |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Üveggel okozott súlyos sérülést

A gyöngyösi férfit a rendőrök őrizetbe vették, a bíróság elrendelte a bűnügyi felügyeletét.
A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya életveszélyt okozó testi sértés kísérlet bűncselekmény elkövetése miatt vett őrizetbe egy gyöngyösi lakost - közölte a rendőrség.
A gyanú szerint M. Tamás augusztus 26-án 11 óra 40 perc körül Gyöngyösön, a Petőfi Sándor utca és Dózsa György út kereszteződésében előzetes szóváltás után egy kezében lévő üveggel megütötte vitapartnerét, akinek a törött üveg a nyakán okozott sérülést.
A rendőrök néhány órán belül kihallgatták a 30 éves férfit és a letartóztatására is előterjesztést tettek. Az Egri Járásbíróság 2021. augusztus 28-án elrendelte a gyanúsított bűnügyi felügyeletét.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.
2025. Július 15. 07:57, kedd | Kék hírek
Több mint 170 kilogramm drogot foglalt le a rendőrség egy nemzetközi akció során
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton