2024. május 4, szombat - Mónika

2017. December 05. 11:06, kedd | Helyi
Forrás: Adrienn

Útra kelt a Mikulás!

Rénszarvasával és három krampuszával útnak indult a Mikulás ma (december 5-én)

Seres Ica már hónapokkal ezelőtt közzé tette Facebook oldalán jótékonysági felhívását, melyben felajánlásokat vár és olyan családok jelentkezését, ahol nem engedhetik meg maguknak, hogy gyermekeiknek ajándékot vegyenek mikulásra.

Szerencsére nagyon sok segítő kézre talált és persze olyanok is jelentkeztek szép számmal, akik szívesen látnák a kedves csapatukat otthonukban. Ezért persze semmit nem kér a jóságos "Mikulás".

- Nekem az a sok vidám gyerekarc a legnagyobb fizettségem - nyilatkozta lapunknak Seres Ica, a csupaszív MIkulás megtestesítője.