Városlista
2026. augusztus 4, kedd - Domonkos

Hírek

2019. Február 12. 08:20, kedd | Helyi
Forrás: Ónodi Árpád

Újra a Rocktár lehet az év klubja!

Újra a Rocktár lehet az év klubja!

A Rocktár Élőzenei Bázis munkássága az elmúlt tíz évben számos szakmai, városi és közönség elismerést kapott.

Ezek közül országos szinten a legjelentősebb volt 2011-ben a VOLT FOLIO szakmai zsűrijének az Év Vidéki Klubja kategória második helyezett minősítése. A közönség válasza nem sokat váratott magára, hiszen 2012-ben a Koncert.hu országos közönségszavazásán az Év klubja kategória kiemelt győztese lett a kiskunfélegyházi Rocktár.

Most hat év után újra lehetősége nyílik a félegyháziaknak, hogy értékeljék az ország legjobb koncerthelyszíneit a következő szavazáson 2019. február 24-ig. Tisztelettel köszönjük mindenkinek, aki egy gombnyomással újra bizalmat szavaz nekünk és megosztja a döntését családtagjaival, barátaival és kollégáival erősítve ezzel a város szerepét Magyarország kulturális és turisztikai térképén.

Az alábbi linken szavahat: https://szavazas.koncert.hu/2018/az-ev-zenei-klubja

Ónódi Árpád

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 03. 16:56, hétfő | Helyi

Perceken belül elfogták a rablót Kiskunfélegyházán

Egy 67 éves férfit szólított meg egy ismeretlen férfi Kiskunfélegyházán, majd beszélgetés közben azt kérdezte tőle, eladó-e a karlánca.

2026. Augusztus 03. 16:29, hétfő | Helyi

A világ legjobbjai között a PG diákjai

Véget ért az 55. Intersteno Világbajnokság Liverpoolban, ahol a Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum és Kollégium versenyzői kiemelkedő eredményekkel képviselték Magyarországot és iskolájukat.

2026. Augusztus 03. 16:22, hétfő | Helyi

Összefogással sikerült mérsékelni a vízfogyasztást

A mai nap folyamán egyeztettem a BÁCSVÍZ Zrt. vezérigazgatójával, hogy naprakész tájékoztatást kapjak a hétvégi vízfogyasztás alakulásáról.

2026. Augusztus 03. 10:08, hétfő | Helyi

Visszatér a mozdony a bugaci kisvasútra

Különleges eseményre készülnek a vasútbarátok és a családok augusztus 8-án Bugacon: megrendezik a Kisvasúti Napot, amely történelmi mérföldkőnek számít a Kecskeméti Kisvasút életében.