Hírek
2017. Január 25. 15:22, szerda |
Helyi
Forrás: Faktor
Újabb riasztás: megint extrém hideg lesz
A következő napokban mínusz 15 fok alá hűl a levegő. A szél erősen fog fújni.
Csütörtökön többfelé számíthatunk napos időre, de délen és délnyugaton borús, ködös idő várható. A szél néhol megélénkülhet. Hajnalban mínusz 16 fokig hűlhet a levegő, míg napközben mínusz 6-plusz 2 fokot mérhetünk.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat elsőfokú riasztást adott ki az extrém hideg miatt Borsod-Abaúj-Zemplén és Heves megyére.
Pénteken és szombaton ismét egyre többfelé lehet tartósan borongós, ködös az idő - írja az Időkép. A hóval borított tájakon hajnalban ismét mínusz 20 fok körüli fagy lehet, és a legtöbb helyen napközben is fagyni fog.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 29. 14:13, hétfő | Helyi
Tűz van Tiszaalpár külterületén
A tűzoltók hat vízsugárral oltják a lángokat.
2026. Június 26. 09:08, péntek | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Június 23. 08:38, kedd | Helyi
Közös gyakorlással ünnepelték a Jóga Világnapját
Június 21-én, a Jóga Világnapján ismét közös ünneplésre gyűltek össze városunk jógaoktatói és a jóga iránt érdeklődők.
2026. Június 20. 10:19, szombat | Helyi
XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozó – Magyar Hagyományőrző Napok Tiszaalpáron
2026. június 20–21-én ismét életre keltek a magyar hagyományok a tiszaalpári Várdombon, ahol immár huszonharmadik alkalommal rendezték meg a XXIII. Ősi Magyar Szer Találkozót és Magyar Hagyományőrző Napokat.
