2016. November 07. 10:43, hétfő | Helyi sport

Regionális fiú kadett bajnokság, 3.forduló

Szentesi KK - Félegyházi TSI 51 : 66
( 10:23, 11:17, 14:18, 16:8 )

FTSI: Gémes Kristóf 18, Huszka Bendegúz 16, Bozóki Márton 15, Zsigó Barnabás 6, Szeri Gábor 5, Kincses Barnabás 4, Messzi-Szabó Dominik 2, Molnár Ádám -, Kis-Czakó Máté -, Szűcs Tibor -, Koncz Gábor -, Német Donát -.
Edző: Simon Zoltán

Harmadik fordulójához érkezett a regionális kadett bajnokság, amely során Szentesre látogattak fiaink. Érdekesség, hogy Szentesen az elmúlt évek során félegyházi csapat még nem nyert, így bíztunk benne, hogy ezt a negatív sorozatot éppen ezen a meccsen szakítjuk meg.
Álomszerűen kezdődött számunkra a mérkőzés, az első negyedet nagy különbséggel meg is nyertük, amit a második negyedben is tudtunk növelni, félidő: 21:40.
A félidő szünetében áthallatszott a hazai edző hangja öltözőnkbe, annyira leteremtette sajátjait. A harmadik negyed elején úgy tűnt van is foganatja mondandójának, hiszen fej-fel mellett haladtunk innentől, nem tudtuk jelentősen növelni előnyünket, így harminc perc után 35:58-at mutatott az eredményjelző - nekünk!
A záró felvonásban már a mély rotációnak volt az ideje, minden játékosunk pályára lépett, amit ellenfelünk ki is használt, és a végére csökkentett hátrányából, amely még így is megnyugtató lett. Vége: 51:66, megvan a második győzelmünk is.
Fiaink mindvégig fegyelmezetten kosárlabdáztak, amelyben persze a hibák is megjelentek, de így is gond nélkül sikerült győztesen elhagyni a szentesi sportcsarnokot.