2024. április 25, csütörtök - Márk

2015. Május 05. 09:00, kedd | Helyi sport
Forrás: Dinnyés Gyula

Turul Koppány nyílzápor Tiszaföldváron

A május 2-án rendezett tiszaföldvári 6. Aranyhegy Kupa gátoldalban, íjászversenyre kiválóan alkalmas területen megrendezett helyszínén mintegy 100 íjász gyűlt össze a versengés kedvéért.

Május 2-án szervezték Tiszaföldváron a 6. Aranyhegy kupát.

A város szélén gátoldalban, íjászversenyre kiválóan alkalmas területen megrendezett helyszínen mintegy 100 íjász gyűlt össze a versengés kedvéért. A Turul Koppány Íjászai HE öt tagja utazott a helyszínre: Keserű Szilvia, Szeibert Imre, Lovas Ferenc, ifjú Lovas Ferenc és Dinnyés Gyula.

A szép tavaszias időjárás is és a helyszín is jó hangulatot teremtett a versengéshez. A Turul Koppányok közül Keserű Szilvia szerezte meg a legfényesebb érmet hiszen 391 ponttal magabiztosan első lett a felnőtt női kategóriában.

Felnőtt férfi kategóriában Szeibert Imre remekelt, hiszen kisebb megingás után mostanában többször is visszatalált a dobogóra. Imre kiváló 489 pontos végeredménnyel bronzérmet szerzett.
Dinnyés Gyula tiszteletreméltó kategóriában 471 ponttal harmadik lett.
Távlővésben és párbajban Dinnyés Gyula a döntőig menetelt, ahol viszont győzelmet arattak felette.