Hírek
2021. Október 05. 11:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Tovább növekszik a szennyvíz víruskoncentrációja
Tovább növekszik a szennyvíz koronavírus-koncentrációja - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) a legfrissebb adatokat ismertetve hétfőn a honlapján.
Azt írták, a szennyvízminták koronavírus-koncentrációja országos szinten továbbra is emelkedő tendenciát mutat.
A 39. héten a vizsgált városok közül emelkedés tapasztalható Győrött, Szekszárdon, Szolnokon, Szombathelyen, Veszprémben és Zalaegerszegen, míg Pécsett és Székesfehérváron csökkenés figyelhető meg - írták.
Hozzátették: a vizsgált helyszínek közül 14 minta koncentrációja mérsékelt volt, míg nyolc városban alacsony volt a víruskoncentráció.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
