Városlista
2025. június 18, szerda - Levente

Hírek

2011. Július 01. 14:17, péntek | Belföld
Forrás: OrientPress

Törölte a MÁV az 55 év felettiek kedvezményét

Péntektől megszüntette az 55 év feletti utasok kedvezményes díjszabását a MÁV-Start Zrt.: többé nincs 20 százalékos árengedményük a vonatokon.


A MÁV közleményben számolt be a változásról, melynek értelmében július elsejétől már nem kaphatnak kedvezményes jegyet az 55 év felettiek. Az elővételben vásárolt kedvezményes menetjegyek az érvénytartamon belüli utazásra még felhasználhatóak, de azoknak, akik érvénytartam megjelölése nélkül vásárolták a kedvezményes árú menetjegyet, már kiegészítő jegyet kell venniük, vagy a pénztárakban kezelési költség nélkül visszakaphatják pénzüket – figyelmeztet a vasúti társaság.

OrientPress Hírügynökség

Címkék: máv

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld

Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén

A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén

2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor

Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről

2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása

Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.

2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld

Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk

Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.