Városlista
2025. december 6, szombat - Miklós

Hírek

2019. Március 09. 11:25, szombat | Helyi
Forrás: hirado.hu

Többnyire borongós, szeles lesz a hétvégénk

Többnyire borongós, szeles lesz a hétvégénk

Szombaton a déli órákban már csökken a felhőzet, délutántól azonban újra beborul az ég – közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Délelőtt a Dunántúlon és a főváros környezetében sok lesz a felhő, és kisebb csapadék is kialakulhat, délebbre viszont hosszabb napos időszakokra számíthatunk szombaton – tette közzé előrejelzését az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Mint írták, a déli órákban országszerte csökken majd a felhőzet, késő délutántól viszont északnyugat felől átmenetileg ismét beborul az ég, ekkor főként az északi, északkeleti megyékben lehetnek záporok.

A délnyugati, nyugati szél mindenhol élénk, északon erős lesz, Borsodban, Szabolcsban és az Északi-középhegységben késő délután viharos lökések is lehetnek.

A legmagasabb nappali hőmérséklet 12 és 17 fok között várható, északon lesz hűvösebb. Késő este 7 és 12 fok közé hűlhet le a levegő.

Címkék: borongós, szeles

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 04. 15:45, csütörtök | Helyi

Megkezdődik a varjúfészkek eltávolítása

Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy 2025. december 5-én (pénteken) a Kossuth Lajos utca Batthyány utca és Fadrusz János utca közötti szakaszán a fákon található varjúfészkek eltávolítására kerül sor.

2025. December 02. 14:46, kedd | Helyi

Kiskunfélegyházán tartott fogadóórát Lezsák Sándor országgyűlési képviselő

November 27-én került sor Bács-Kiskun Vármegye 4. számú választókerületének országgyűlési képviselője soron következő fogadóórájára.

2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi

Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén

A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.

2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi

Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban

November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.