Városlista
2026. augusztus 4, kedd - Domonkos

Hírek

2012. Január 10. 13:56, kedd | Belföld
Forrás: mno.hu/MTI

Többen voltak és hosszabb időt töltöttek a szálláshelyeken

Többen voltak és hosszabb időt töltöttek a szálláshelyeken

Folytatódott a vendégforgalom kedvező alakulása a kereskedelmi szálláshelyeken 2011. novemberben az előző év azonos időszakához képest – közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) kedden.

A vendégek száma 2011 novemberében 1,1 százalékkal, a vendégéjszakáké 0,6 százalékkal emelkedett az előző év azonos időszakához képest. A külföldi vendégek száma 13,1 százalékkal, az általuk eltöltött vendégéjszakáké 10,2 százalékkal növekedett 2011 novemberében az előző év azonos hónapjához viszonyítva. A belföldi vendégek száma 7,4 százalékkal, a vendégéjszakáké 7,1 százalékkal mérséklődött 2011 novemberében 2010 novemberéhez mérten.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése

A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.

2026. Augusztus 04. 07:47, kedd | Belföld

BKK: fejlesztések kezdődnek a Nagykörút teljes megújulásáig

2026. Augusztus 04. 07:00, kedd | Belföld

Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében

Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében - közölte a Duna Médiaszolgáltató Zrt. Sajtó és Marketing Irodája hétfőn az MTI-vel.