Városlista
2026. május 5, kedd - Györgyi

Hírek

2015. December 28. 09:08, hétfő | Helyi
Forrás: police.hu

Több százezer forintot csalt ki a 25 éves tiszaalpári gyanúsított

Több százezer forintot csalt ki a 25 éves tiszaalpári gyanúsított

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya - szabadlábon hagyása mellett - nyomozást folytatott csalás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt A. Ferenc 25 éves tiszaalpári lakos ellen.

A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi 2014 augusztusa és 2014 novembere közötti időben több alkalommal kért kölcsön egy ismerősétől, azonban adósságát a megbeszélt határidőre nem törlesztette. A gyanúsított egy tartozáselismerő nyilatkozat aláírásával biztosította az 58 éves asszonyt arról, hogy a több százezer forint hitelét visszafizeti, de különböző indokokra hivatkozva a továbbiakban sem tett eleget az okiratban foglaltaknak. A. Ferenc gyanúsítotti kihallgatásakor beismerte a csalást.

A kiskunfélegyházi nyomozók a büntetőeljárást a napokban befejezték, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a Kecskeméti Járási Ügyészségnek küldik meg.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 05. 09:50, kedd | Helyi

Időutazás a Kiskunfélegyházi Városháza tornyában

A szecessziós városháza nemcsak építészeti élmény, hanem egy darabka történelem és bepillantás a város irányításába is.

2026. Május 04. 21:13, hétfő | Helyi

Műszaki állomás gyulladt ki Kiskunfélegyházán

A Csólyosi útra helyi és kecskeméti tűzoltókat riasztottak.

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 30. 16:52, csütörtök | Helyi

Történelmi kaland kicsiknek és nagyoknak az Aranymonostornál