2024. május 4, szombat - Mónika

2018. Október 08. 15:31, hétfő | Helyi
Forrás: police.hu

Tetten ért favágók

Egy tiszaalpári asszony 2018. október 4-én feljelentést tett a Tiszakécskei Rendőrőrsön ismeretlen tettes ellen, aki az erdejéből körülbelül 100 köbméter akácfát tulajdonított el megközelítőleg 2.500.000 Ft értékben.

Két nappal később a szolgálaton kívüli helyi körzeti megbízott a járőrökkel és a polgárőrség egy tagjával a bűncselekmény helyszínén – fakivágás közben – elfogott három férfit. A tetten ért személyek elmondták, hogy őket egy tiszaalpári lakos bízta meg a fakitermeléssel, illetve az erdő ritkításával. Az egyenruhások átkutatták a területet, és rövid időn belül meg is találták a fák között bujkáló 52 éves férfit, aki társainak azt állította, hogy az erdő az övé.

A férfit a nyomozók őrizetbe vétele mellett lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál