Hírek
2015. Április 13. 15:40, hétfő |
Belföld
Forrás: HVG
Terelés várja holnap az M5-ösön a Szeged felől érkezőket
Burkolatjavítási munkák miatt forgalomkorlátozás lesz kedden az M0-s autóút és az M5-ös autópálya gyáli csomópontjában, az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Burkolatjavítási munkák miatt forgalomkorlátozás lesz kedden az M0-s autóút és az M5-ös autópálya gyáli csomópontjában, az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt.
A munkavégzés az M5-ös autópálya 23-as kilométerénél a Budapest felé vezető oldalon a gyűjtő-elosztó pályáján történik, ezért terelőutakat jelölnek ki.
A Budapest felé közlekedők nem tudnak kihajtani a gyáli csomópontnál az M0-s autóút, illetve Gyál, Alsónémedi felé, hanem tovább kell autózniuk, és az M51-es autóúton keresztül juthatnak el az M0-sra.
A korlátozás és az elterelés csak a Szeged felől érkező forgalmat érinti, a Szeged felé tartók, illetve az M0-s autóúton közlekedők továbbra is minden irányban használhatják a gyáli csomópontot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld
Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén
Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét
Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet
A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.
