2024. április 19, péntek - Emma

2020. Július 22. 08:30, szerda | Helyi
Forrás: Fábián Adrienn

Tenisz versenyt rendeztek a gyerekeknek

A Jogging Plus Sportegyesület idén nyáron is megrendezte a gyerekek számára a Jogging Kupa Play and Stay teniszversenyét.

A versenyre harminckilenc 7 és 11 év közötti gyermek nevezett, akik három korcsoportban (piros, narancs és zöld pályán) mérték össze rátermettségüket, technikai tudásukat és felkészültségüket.

A kiskunfélegyháziak mellett Békéscsabáról, Bajáról, Sarkadról, Pécsről, Balatonalmádiról, Kecskemétről, Orosházáról, Gyuláról és több budapesti egyesülettől érkezett sportolók színesítették az indulók listáját.

A helyszínt - mint minden évben, idén is - a Félegyházi Termál Parkfürdő melletti teniszpálya szolgáltatta és szerencsére az időjárás is kedvezett az izgalmas programnak, melyről minden résztvevő emlékéremmel térhetett haza, illetve kategóriánként az első 3 helyezett kupát is kapott.

A FORNETTI Kft. jóvoltából a versenyzőknek és a szurkolóknak süteményt kínáltak a szervezők, melyért ezúton is köszönetüket fejezik ki.

A színvonalas versenyen a Jogging Plus Sportegyesület tagjai is eredményesen szerepeltek:

Piros fiú: 1. hely Rekedt Zoltán
3. Horvath Dániel