2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2021. Október 29. 13:30, péntek | Helyi
Forrás: Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház

Teljeskörű látogatási tilalom lép életbe 2021. október 30-tól

Értesítjük Önöket, hogy a Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház minden fekvőbeteg telephelyén (Kecskemét, Kalocsa, Kiskunfélegyháza) 2021. október 30. szombattól teljeskörű látogatási tilalom lép életbe.

A látogatási tilalom ideje alatt súlyos, életveszélyes állapotú betegnél egy hozzátartozó tartózkodhat, a kiskorú beteg mellett pedig egyik szülője, vagy törvényes képviselője, kizárólag a megszokott látogatási időben.
Szüléseknél a szülő nő által kijelölt személy jelen lehet. A beteget megilleti az egyházi személlyel való kapcsolattartás.

Rendkívüli látogatási engedélyt az adott osztály osztályvezető főorvosa adhat. Írásbeli engedélyt az illetékes osztályvezetőtől telefonon, illetve e-mailben igényelhet. Kérjük minden esetben adja meg az Ön, illetve hozzátartozója adatait.
(https://www.kmk.hu/.../1534-osztalyvezetok-elerthetosegei)
Felhívjuk a figyelmüket, hogy a látogatási tilalom alatt fokozott biztonsági ellenőrzés lesz!

A sürgősségi fogadóhelyek, gyermek- és felnőtt háziorvosi ügyelet, az elhunytakkal kapcsolatos ügyintézés és pénztár változatlanul működik.
A betegdokumentáció másolat kizárólag e-mailen igényelhető a kisneak@kmk.hu címen.
A Rendelőintézet nyitvatartása változatlan.

A teljeskörű látogatási tilalom alatt az alábbiak szerint tudunk hozzátartozóinak csomagbeküldést biztosítani:
- A csomag tartalmazhat általános ruházati, tisztálkodási és használati eszközöket, saját gyógyszereket
- A csomag nem tartalmazhat tartós élelmiszert, italt, romlandó árukat
- A kecskeméti telephelyre vonatkozóan a csomagot lezárva a beteg adataival ellátva (név, osztály, kórterem) a Kecskemét, Nyíri úti főbejárat portáján napközben lehet leadni 07.00-10.00 óráig, a csomag még aznap felkerül a betegellátó osztályra.
- A csomag elvesztéséért, az abban elhelyezett értéktárgyakért, készpénzért felelősséget nem tudunk vállalni, lehetőség szerint ezt a csomag ne tartalmazzon.
- A csomag átvételekor átvételi elismervényt nem adunk.
- A Honvéd Kórházban (Kecskemét, Balaton utca) működő osztályok esetében keddi és pénteki napon 10-11 óra között a biztonsági szolgálatnak lehet leadni a behozott csomagokat a fentebb említett feltételekkel

Intézményünk teljes területén kötelező az orr-szájmaszk viselése!

A 1,5 méteres távolságot egymás egészségének védelme érdekében kérjük, feltétlenül tartsa be! Kérjük használják a kihelyezett kézfertőtlenítőket!

Megértésüket, együttműködésüket és türelmüket előre is köszönjük!

Kecskemét, 2021. október 29.

Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni